بررسی کوکوین KuCoin برای کاربران ایرانی و دور زدن تحریم این سایت- سرورجت

صرافی کوکوین برای ایرانیان از گزینه های عالی به دلیل احراز هویت آسان است. اما این مسئله را نباید فراموش کرد بنابر هر دلیلی که مشخص شود کاربر ایرانی است حساب کاربری آن‌ها مسدود خواهد شد و برای انجام عملیات بازیابی با مشکلات زیادی روبرو خواهند شد. افرادی که تمایل دارند از صرافی‌های ارز دیجیتال غیر ایرانی استفاده کنند بهتر است از سیستم‌هایی استفاده کنند که به کاربران آی پی ثابت ارائه می‌دهند. میزان سود در صرافی کوکوین، همانند سایر صرافی ها تابع متغیر های مختلفی است. پس از وارد کردن کد در کارد مخصوص، پسورد خود را انتخاب کنید و توجه داشته باشید که رمز عبور باید شامل اعداد و حروف بزرگ و کوچک انگلیسی باشد، سپس روی گزینه SIGN UP کلیک نمایید. انتخاب گزینه Transferدر ادامه رمز ارز مورد نظر خود را برای انتقال انتخاب کنید.

بدون نیاز به vpn و vps در صرافی کوکوین وارد شوید و خرید و فروش خود را انجام دهید. فرمول محاسبه لوریج در صرافی کوکوین مستقیما به pnl پوزیشن شما وابستگی دارد برای همین با تغییر مقدار سود یا ضرر پوزیشن لوریج هم تغییر می‌کند. با بالا رفتن مقدار سود پوزیشن شما ( یعنی pnl مثبت) مقدار لوریج به صورت خودکار کم می‌شود، و با بالا رفتن ضرر معامله (یعنی pnl منفی) لوریج معامله شما بالاتر می رود و افزایش پیدا می‌کند. بعد از ورود به صفحه معاملات فیوچرز، لازم است حساب خود را فعال کنید، لازم به ذکر است این فعالسازی را فقط یک بار انجام میدهید. به همین منظور روی گزینه Enable Futures Trading کلیک کنید تا حساب قسمت فیوچرز شما فعال شود.

سوالات متداول در مورد اسپات صرافی کوکوین

بررسی کوکوین KuCoin برای کاربران ایرانی و دور زدن تحریم این سایت- سرورجت

صرافی #کوکوین موقتا برداشت #SOL مسدود کرده است.#ارزدیجیتال #بلاکچین #کریپتو #رمزارز #خبر #KuCoin #Solana $SOL #Exchangehttps://t.co/LeUq2rv9mk

— Trader Dana (@TraderDana) April 12, 2022

بعد از ورود به حساب کاربری خود، برای این منظور باید وارد بخش Assets شوید. حال که با صرافی kucoin آشنا شدید، اگر تصمیم دارید با این صرافی خارجی کار کنید، ادامه این مقاله را مطالعه کنید. در ادامه، آموزش صفر تا صد صرافی کوکوین را مفصل بررسی کرده‌ایم. آنچه قبل از هر چیز اهمیت دارد، یادگیری نحوه ثبت‌نام و احراز هویت در این صرافی است که ابتدا به آن می‌پردازیم.