ایمنی و زیبایی در اجرای دکوراسیون طلا فروشی

سبک طراحی با چوب بیشتر برای دکوراسیون با سبک کلاسیک تعریف می شود. اولین پروژه این معمار در این زمینه با هندسه شبکه ای که پنل های تخته 3 لایی مثلثی متفاوتی را به هم کوک می زند ساخته شده اما در طراحی داخلی این فروشگاه پارچه و چوب تخته 3لا را با تکنیک خیاطی به نام دارتینگ که برای مضمون سازی و نمونه سازی بیشتر مورد درخواست است شکل داده. در این پروژه طبق طراحی کارهای نورپردازی ویترین و داخل مغازه و همچنین نورهای مخفی و هالوژن ها در مسیر ورود و خروج اجرا شد. شغل جواهر فروشی نیز از جمله مشاغلی است که توجه به جنبههای زیبایی شناسی در آن از اهمیت بالایی برخوردار است و به همین جهت طراحی لوگو در این شغل به عنوان یک ضرورت در نظر گرفته میشود و موجب رشد و پیشرفت آن خواهد شد. در واقع مسیر حرکت مشتری و فروشنده باید کاملا مجزا از یکدیگر باشد به گونه ای که حرکت یکی موجب مسدود شدن مسیر حرکت دیگری نشود. چرا که انتخاب یک رنگ اشتباه برای پیشخوان می تواند کاملا متفاوت عمل کرده و به جای اینکه به جواهرات درخشش بیشتری ببخشد، از درخشش آن ها جلوگیری و جلوه آن ها را از بین ببرد.

به این دلیل که شما هر روز به مغازه می روید و در آنجا با بررسی قیمت های لحظه ای طلا، طلا ها را مرتبا جابجا و یا تمیز می کنید. ۸- دیزاین مغازه اسباب و اثاث آرایشی بهداشتی را در تصویر بالا تماشا می کنید . استفاده از مواد و مصالح در طراحی یک مغازه طلا فروشی از چه اهمیتی برخوردار است؟ استفاده از برخی اجناس مانند چتر، دکوراسیون طلا فروشی بادکنک و… در این مطلب با راهنمایی دکوراسیون پریسا فرزادی به بررسی بخشی از چالش های طراحی داخلی برای یک مغازه طلافروشی لوکس خواهد پرداخت. به اعتقاد دکوراسیون پریسا فرزادی، برای طراحی یک مغازه طلافروشی، علاوه بر زیبایی بصری فضا لازم است نکاتی از جمله اصول امنیتی و نورپردازی حرفه ای و مناسب رعایت شوند. از نظر گروه رهام، طراحی نورپردازی باید به گونه ای باشد تا علاوه بر تامین نور کافی برای محیط، درخشش و جذابیت جواهرات را هم بیشتر کند.

سوال اصلی طراحی و بازسازی طلافروشی هومهر یزد این بود که چگونه می توان در شهری با سابقه تاریخی فرهنگی، مغازه طلا فروشی طراحی کرد که علاوه بر پاسخگو بودن به نیازهای پروژه، به فرهنگ وشهر خود وفادار باشد و از کلیشه های موجود همچون استفاده از متریال های لوکس نیز فاصله بگیرد. هرچه کیفیت این مواد و مصالح بالاتر باشد، جلوه ویترین ها بیشتر می شود و این قضیه قطعا در فروش شما هم تاثیر گذار است. نمای بیرونی طلا فروشی شما میتواند افراد را ترغیب کند که از طلافروشی شما دیدن کنند. نورپردازی میتواند در دکوراسیون داخلی مغازه شما غوغا کند به شرط آن که از آن درست استفاده شود. در این مقاله سعی کردیم تا درباره طراحی دکوراسیون داخلی طلافروشی مطالب کاملی را در اختیار شما قرار دهیم. در دکوراسیون داخلی این سری از فروشگاهها و بخشهای متعدد آن، پیش از در نظر گرفتن فاکتور زیبایی این فضا باید به امنیت موجود در آن اهمیت زیادی دهیم تا از بروز سرقت فروشگاه پیشگیری کنیم. بدین ترتیب کسب و کار شما با محیط اطراف به نوعی متناسب شده و همگام با تغییرات و یا مناسبتهای مختلف پیش میروید و همواره حرفی برای گفتن و چیز جدیدی برای ارائه خواهید داشت.

مغازه های لوکسی که به واسطه درخشش جواهراتشان می درخشند ولی شاید ندانیم در طراحی یک مغازه طلا فروشی، از نمای بیرونی گرفته تا ویترین و پیشخوان، چه بایدها و نبایدهایی وجود دارد و طراح آن با چه چالش هایی رو به رو است. دکوراسیون داخلی نیز از این دسته جدا نبوده و یک طراح داخلی یا دکوراتور حرفه ای را می توانیم با نگاهی به پروژه هایش شناخته و از دیگران متمایز نماییم. به عنوان یک طراح دکوراسیون داخلی تا به حال به ویژگیهایی که یک دکور جواهرفروشی داراست فکر کردید؟ در این مقاله نمونه تصاویری از دکوراسیون مغازه بدلیجات، طلا فروش، چیدمان مغازه پوشاک، دکوراسیون مغازه کوچک موبایل و فضاهای دیگر را مشاهده کردید. چگونه یک دکوراسیون شیک و چشم نواز برای مغازه طلا و جواهر . در طراحی داخلی طلا فروشی باید به زیبایی و امنیت توجه شود. بدین معنی که نباید طراحی فضا و رنگ آن به نحوی باشد که جلا و زرق و برق طلا و جواهر به چشم نیاید. ویترین نباید خیلی پایین باشد و نباید ارتفاع آن زیادی بالا باشد. علاوه بر این ها از نحوه و محل ارایه این زیورآلات ارزشمند نباید غافل بود، مغازه های طلافروشی که بدون شک زیبایی و طراحی دکوراسیون آنها تاثیر زیادی بر جذب مشتری دارد.

شاید این موضوع بنظرتان ساده بیاید اما بسیاری از فروشگاه ها و مغازه ها همین یک عامل ساده را نادیده گرفته و محصولات خود را بروی زمین و در ارتفاع پایین ویترین قرار می دهند. با توجه به این موضوع ایجاد طرحی منحصر به فرد و باکیفیت امری ضروری بود. علت این موضوع نیز مخاطب هایی ست که به مغازه های طلا و جواهر فروشی رفت و آمد دارند که بیشتر خانم ها می باشند. توجه داشته باشید اکثر مشتری های طلافروشی ها خانم ها می باشند،پس بهتر است به طراحی آن توجه ویژه ای داشته باشید،تا کسب کارتان متفاوت شود و بازدهی کار شما بالا برود. نکات ایمنی را که باید در مورد یک مغازه طلا فروشی رعایت کنیم طراحی درب ورود و خروج مناسب و با ایمنی بالا و هم چنین چگونگی دسترسی به طلا ها از این نکات می باشد. ویترین نان فانتزی می باشد که برای نگهداری انواع شیرینی خشک و نان فانتزی مورد استفاده قرار می گیرد و از خشک و کهنه شدن آن ها جلوگیری می کند.این نوع از یخچال قنادی با طراحی خاص و ظاهر منحصر به فردی که دارد باعث زیبایی دکوراسیون داخلی مغازه و فروشگاه شما می شود.

البته باید توجه کنید که استفاده از شیشه ها و نورهای رنگی به هیچ وجه در ویترین شما پیشنهاد نمی شود چرا که باعث خطای دید مشتری می شوند و انتظارات او را نسبت به کالای مورد انتخابشان تغییر می دهند و این می تواند باعث بی علاقگی مشتری به خرید کردن از شما شود. در مورد انعکاس نور در موارد بعدی توضیح خواهیم داد اما در مورد نور بهتر است به نسبت ابعاد فضای خود نوری را انتخاب کنید که در عین زیباتر کردن فضا، چشم مشتریان را اذیت نکند. یکی از مهمترین موارد در بهبود موقعیت شغلی و همچنین جذب مشتریان را میتوان به اهمیت طراحی دکوراسیون داخلی مغازهها اشاره کرد. کلیه موارد ذکر شده از نکات مهم و اساسی در طراحی دکوراسیون مغازه است که در طراحی طلافروشی باید به آن توجه کرد. نکته سوم: از اجناس خاص و به خصوص مغازه خود در ویترین استفاده کنید تا علاوه بر جلب توجه مشتری، مشتریانی که در پی یافتن مغازه شما هستند بتوانند به آسانی و با این ویترین خاص مغازه تان را پیدا کنند. نورپردازی خوب میتواند تصویر درستی از شی و یا محصول شما را منعکس کند. آنها گفتند که ، نیویورک با طراحی مدرن و با الهام از این معماری بسیار زیبا ، جلوه ای کاملاً جدید به وجود می آورد و روح را منعکس می کند.

ویترین یک مغازه نقش دعوت کننده را دارد. توجه به نوع بسته بندی محصول، نقش بسیار مهمی در فروش آن دارد. در یک فروشگاه طلا فروشی، ویترین فروشگاه نقش مهمی را بازی میکند. در این مقاله قصد داریم ویژگیهایی را که طراحی دکور جواهرفروشیها را خاص میکند را مورد بررسی قرار دهیم. برخی لوگوهای جواهرسازی نیز با فونت نستعلیق سنتی طراحی میشوند که این فونت برای لوگو جواهرات مناسب بوده و توجه مخاطب را جلب میکند و به نوعی حس تجمل را در آنها ایجاد خواهد کرد. طراحی لوگو یکی از اقدامات مهم هر کسب و کار در جهت برندسازی و شکل گیری شخصیت برند است که با هدف ایجاد تمایز، هویت بخشی به برند و جلب توجه و اعتماد مخاطبان انجام میشود. برای مشاهده پروژه ها و کسب اطلاعات تماس این گروه از پروفایل آنها در چیدانه دیدن کنید. برای مثال استفاده از کنتراست رنگ سفید، مشکی و یا رنگهای سلطنتی نظیر سبز یشمی، آبی درباری و سرخابی جزو ترکیبهای رنگی است که میتوانید به آنها فکر کنید. برای انتخاب نوع گلدان هم میتوانید به سبک خانه توجه کنید. میتوانید برای این کار از لامپ های LED بهره ببرید.

نورپردازی مناسب نیز دیگر فاکتور تأثیرگذار بر ظاهر فروشگاه است و اگر طلافروشان بتوانند نورپردازی مناسبی ایجاد نمایند، محصولات طلا و جواهر نیز زیباتر به نظر رسیده و مشتری برای خرید ترغیب میگردد. استفاده از طرحها و فونتهای ساده برای لوگو جواهر فروشی بسیار مناسب هستند و جذابیت بصری لوگوی شما را دو چندان میکنند. این وظیفه مربوط به کاری است که شما انجام می دهید و بعلاوه آنچه شما نماد آن هستید را نشان می دهد. طراحی چنین قسمت هایی باید با توجه ویژه انجام شود تا بتوانید آن ها را در مرکز دید مشتریان قرار دهید. این پروژه ملهم از تالار آینه کاخ گلستان با پوشش سرتاسری بدنه دیوارها و سقف می باشد. ایده اصلی ما در طراحی داخلی طلا فروشی نیکا برگرفته از چالشی بود در اولین بازدید از پروژه توجه مان را به خود جلب کرد. طراحی دکور مغازه. طراحی دکور مغازه برای کسانی که میخواهند فروش بیشتر را تجربه کنند بسیار مهم است؛ چون میخواهند تجربه لذت بخش خرید را به مشتریان خود هدیه کنند. نتیجه می گیریم در طراحی مغازه دکوراسیون داخلی بسیار مهم است.

طلا و جواهراتی که برای فروش در مغازه قرار دارند، بسیار قیمتی و لوکس هستند و همه ما می دانیم حفظ امنیت اجناس از مهمترین مسایل است. ترکیب نورهای موضعی و هدفمند در طراحی دکور جواهر و طلافروشیها بخش بسیار مهمی از ترکیب طراحی داخلی این فروشگاههاست. سرقت در طلافروشیها انواع مختلفی دارد. 3. استفاده از رنگ بندی لاکچری و همچنین کلاسیک نیز میتواند در طراحی داخلی طلافروشیها نیز تاثیرگذار باشد. در طراحی ویترین طلا و جواهر فروشی می توان از سنگ برای تزیین و جلوه دادن به آن استفاده نمود. در طراحی ویترین طلافروش می توان از سنگ برای تزیین و جلوه دادن به ان استفاده نمود. دکوراسیون مغازه سنگ قیمتی و طلا . لامپهای متال هالید و هالوژنی کیفیت بسیار کمتری دارند و حرارت تولیدی آنها بسیار زیاد دکور مغازه طلا فروشی است. لوگوهای ساده اما جذاب بسیار سریع و راحت توجه و اعتماد مخاطبان را به خود جلب میکنند و به نمادی ماندگار در ذهن آنان تبدیل میشوند. با طراحی پویا همچنین میزان خلاقیت و سلیقه خود در کار را به مخاطبانتان نشان میدهید و توجه آنان را به برند و محصولات خود جلب خواهید کرد. طبق تحقیقات، بسیاری از مشتریان فقط با دیدن زیبایی دکوراسیون مغازه طلا و جواهر و اثری که بر روی ناخودآگاه آنان می گذارد، حاضر به خرید از آن فروشگاه هستند.

به کار بردن نورهای نقطهای متعدد، به ویژه در قسمتهایی که جواهر وجود دارد علاوه بر اینکه جلوه بیشتری ایجاد میکند، فضایی مدرن و بسیار شیکی را به چشم میآورد. برای راحتی مشتریان و اینکه احساس کنند به جای خرید به یک هتل 5 ستاره آمدهاند که قرار است با خیال راحت به تماشای جواهرات ارزنده بنشینند، بهتر است از مبلمانها و یا صندلیهای راحتی با رنگ خاص و زیبا استفاده کنید. چون متریالهایی که در طلافروشی استفاده میشوند عموما استفاده از رنگ طلایی را دارا هستند بهتر است تضاد و کنتراست جزو ویژگیهایی باشند که در طراحی داخلی به آن توجه میکنید. در این سبک می توان از اشکال مختلفی در دکوراسیون مغازه استفاده کرد. مشتریان بیشتری را جذب می کنید. هر چه قدر امکان نمایش محصولات بیشتری در طراحی دکوراسیون داخلی مغازه پوشاک بیشتر باشد، مشتری وقت بیشتری را برای تماشا و در نهایت خرید صرف می کند. طراحی داخلی مغازه برای این بخش از فضای آن باید به گونه ای باشد که به فرد مشتری بابت حضور در آن قسمت از فروشگاه احساس راحتی، آرامش و اعتماد را القا کند و تا زمان آماده شدن و بسته بندی محصول می توان فضایی را برای استراحت و نشستن مشتری نیز در نظر گرفت.

توسط cdyhqw

احسان باربر